-    DOPA’nın mühendislik,malzeme ve danışmanlık hizmeti ile gerçekleştirilen 292 kollektörlü ve güneş takip otomasyonlu Kuşadası Ephesia Beach Club Güneş Enerjisi sistemi, tesisin günlük sıcaksu ihtiyacının %86’sını karşılıyor.
-    İzmir KORDON OTEL’de Dopa Ltd.Şti.tarafından verilen proje,malzeme ve danışmanlık hizmeti ile devreye alınan Güneş Enerjisi destekli Isı Pompası ile sıcak su üretim sistemi enerji maliyetlerini %74 azalttı.
-    İzmir YAŞAR ÜNİVERSİTESİ Öğrenci Yurdu,Dopa Ltd.Şti. tarafından hazırlanan proje,malzeme ve danışmanlık hizmetiyle gerçekleştirilen Güneş Enerjisi Sistemi ile üretilen sıcak suyu kullanıyor.
-    Çeşme RIDVAN Otel Güneş enerjisi ile sıcak su üretim sistemi Dopa Ltd.Şti. tarafından sağlanan proje,malzeme ve danışmanlık hizmeti ile yenilendi.
-    DOPA Ltd.Şti. ve SARTA Ltd.Şti. birlikteliği ile İzmir BATIÇİM işletmesinin Farin ısı geri kazanım ünitesi otomasyonlu Güneş Enerjisi ile Sıcaksu hazırlama sistemi devreye alındı.
-    DOPA Ltd. , hava kanalı bağlantı ürünlerinde kalite çizgisi , SMITKA LUFT flanşları ile yükseltti.SMITKA hava kanalı flanş ve bağlantı elemanları DOPA stoklarında....
-    Düşük sıcaklık şartlarında çalışan Isı Pompaları ile sıcaksu üretmek için geliştirilen KODSAN-MAXI boylerler ile daha yüksek kapasitede sıcak su.....
-    Kodsan GERÇEK FIRINLANMIŞ EMAYE ürün serisini Serpantinli Boylerlerde 3000 lt.’ye , akümülasyonyon tanklarında 5000 lt.’ye kadar genişletti.Ürün teknik özellik ve fiyatlarına web sitemizin ürünler ve fiyatlar bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
-    Dopa Facebook sayfası yayında...
-    Dopa Ltd.Şti. EKE A.Ş. ortak çalışması ile Çeşme / BOYALIK OTEL’de uygulaması yapılan GÜNEŞ ENERJİSİ DESTEKLİ ISI POMPASI sistemi günde 30 ton sıcak su üretiyor.
-    İzmir EMSA OTEL’in güneş enerjisi destekli sıcak su sistemi Dopa’nın mühendislik,malzeme temini ve danışmanlık çalışmaları ile hayata geçti.
-    PHARMACTIVE İlaç A.Ş. Çerkezköy İlaç Üretim Tesisleri yatırımında Dopa Ltd.Şti. tarafından temin edilen Gea Ecoflex plakalı ısı eşanjörlerini tercih etti.
-    Park Yaşam Mavişehir evlerinin sismik korumalı tesisat boru askı ve taşıma sistemlerinin mühendislik ve malzeme temini Dopa-Link işbirliği ile yapıldı.
-    128 villalı Muradiye Kıraçlı Sitesi merkezi ısıtma ve güneş enerjisi destekli ısı pompalı merkezi sıcaksu sistemleri , Dopa Ltd. Şti.’nin mühendislik ve komple malzeme temini (alüminyum radyatör,güneş kollektörü,pompa ve ısı pompası) ile yapılıyor.
-    ERDİL İNŞAAT Ltd.Şti.’nin İzmir / Karşıyaka’daki seçkin konutlarından "ADEM TERAS SİTESİ" Dopa Ltd.Şti.’nin teknik desteği ve teminini yaptığı ALURAD / klas alüminyum radyatörleri ile ısıtılıyor.
-    FOLKART BAYRAKLI İKİZ KULELER Isıtma,Soğutma,Pissu,Yangın tesisatları boru askı,taşıttırma ve sismik koruma elemanları Dopa Link proje ve malzeme işbirliği ile temin ediliyor
-    Çeşme HORA OTEL , Dopa’nın proje,danışmanlık ve malzeme desteği ile güneş enerjisi destekli ısı pompası sisteminden temin ettiği sıcak suyu kullanıyor.
-    Ege Üniversitesi Çeşme Eğitim ve Dinlenme tesislerinin güneş enerjisi destekli merkezi sıcaksu sisteminin kapasitesi Dopa Ltd.Şti. tarafından verilen Mühendislik Hizmeti ve temin edilen malzemeler ile %68 arttırıldı.
-    PHARMACTIVE İlaç fabrikası / Çerkezköy yatırımının boru tesisat ve makinalarında Dopa Ltd.Şti. tarafından temin edilen Link marka Yangın Sismik Koruyucuları ve Titreşim Yalıtım Malzemeleri kullanılıyor.
-    EKE A.Ş.’nin tesisat müteahhitliğini yüklendiği,Manisa organize bölgesinde üretime başlayacak NUTELLA / FERRARO(İtalya) tesislerinin tüm boru askı ve taşıma ekipmanları Ege Bölgesi bayiliğini yaptığımız LİNK Ltd.Şti. tarafından temin edildi.
-    Genişleyen alt bayi ağımız’ın ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayabilmek için depomuzu taşıdık ve büyüttük.......Yeni Logistik Merkezimiz’de güçlendirilmiş stok yönetimimiz ve markalarımızla 20.yılımızda hizmete devam ediyoruz.
-    MET MEKANİK Ltd.Şti. tesisat taahhüt yükleniciliğini yaptığı HİLTON/Kuşadası işinde hijyenik sıcaksu üretimi için Dopa Ltd.Şti.’nden temin ettiği KODSAN Akümülasyon Tanklarını kullanıyor.
-    Radyatör ve mahal ısıtma teknoloji ve ürünlerini BEHA Elektrikli Konvektör Isıtıcıları ile zenginleştirmeye devam ediyoruz.
-    1/2" den 1 1/2" e kadar pirinç CALEFFI Hava Ayırıcı ve Tortu Tutucuları stoklarımızda.
-    Tasarım radyatörler kolleksiyonumuza bir kalite noktası daha ekledik.Radyatör sektöründe bir klasik olan AEON Aluminyum Radyatörleri ile Ege Bölge Distirübütörü olarak hizmetinizdeyiz
-    Dopa Ltd.Şti. Flexiva ürünlerine , havalandırma kanalı imalatında teknik ve ekonomik avantajlar getiren patentli kanal bağlantı aparatı IŞILTAK’ı ekledi.Işıltak ürünleri artık İzmir stoklarımızda...
-    İtalyan teknolojisi Notarad Radyatörleri İtalya’dan sonra Dopa Ltd.Şti.’nde
-    KARYA Dekoratif Çelik Radyatörleri İngiltere’den sonra Dopa Ltd.Şti. ’nde.......
-    BEHA konvektör panel ısıtıcı fiyat listesi yenilendi.
-    Güneş Enejisi Sistemlerinde " SİSTEM ÇÖZÜMLERİ " üretmek üzere Ezinç kalitesiyle Dopa bilgi ve birikimi birleşti.
FİYAT LİSTELERİ
AEON alüminyum radyatör fiyat Listesi
BEHA elektrikli konvektör ısıtıcı fiyat listesi
KARYA Dekoratif Çelik Radyatör fiyat listesi
NOTARAD Dekoratif Alüminyum Döküm Radyatör fiyat listesi
FLEXIVA esnek hava kanalları fiyat Listesi
FLEXIVA IŞILTAK kanal bağlantı aparatı fiyat listesi
SMITKA hava kanalı flanşları fiyat listesi
CALEFFI Hava Ayırıcı ve Tortu Tutucuları Fiyat Listesi
GEA Ecoflex Plakalı Isı Eşanjörü fiyat hazırlama formu
KODSAN boyler & akümülasyon tankları fiyat listesi
TANPERA Isıl Denge (buffer) Tankları fiyat listesi
WILO sirkülasyon pompaları fiyat listesi
EZİNÇ Güneş kollektörleri fiyat listesi
STECA güneş enerjisi otomasyon cihazları fiyat listeleri
 
» NOTARAD Dekoratif Alüminyum Döküm Radyatör fiyat listesi

Bu sitenin tüm hakları saklıdır Dopa Ltd Şti    rt.moc.apod @ apod