-    Aeon Dekoratif Radyatörde yeni ürünlerimiz evlerinizi süslemeye başladı.
-    Kodsan Boyler ürünlerimizin 15/11/2017 tarihli yeni fiyat listesine fiyatlar sekmemizden ulaşabilirsiniz.......
-    Aeon Radyatörleri 24/11/2017 tarihli yeni fiyat listemiz yayımlandı.Listeye fiyatlar bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
-    Yeniden düzenlenmiş Notarad fiyat listemize fiyatlar sekmesinden ulaşabirsiniz.....
-    Aeon Aluminyum dekoratif Radyatörlerimizin yeni modelleri.....Phoenix(8cm) , Fame(7cm) , Fera(4cm) kullanımda.Ürün teknik detaylarına ürünler sekmemizden ulaşabilirsiniz........
-    1998 yılından bu yana bölge bayiliğini yaptığımız FLEXIVA esnek hava kanalı ürünlerinin 2017 yılı yeni fiyat listesi yayınlandı.
-    DOPA Ltd. , hava kanalı bağlantı ürünlerinde kalite çizgisi , SMITKA LUFT flanşları ile yükseltti.SMITKA hava kanalı flanş ve bağlantı elemanları DOPA stoklarında....
-    Düşük sıcaklık şartlarında çalışan Isı Pompaları ile sıcaksu üretmek için geliştirilen KODSAN-KXS ve KXD boylerleri ile daha yüksek kapasitede sıcak su.....
-    KODSAN GERÇEK FIRINLANMIŞ EMAYE ürün serisini Serpantinli Boylerlerde 3000 lt.’ye , akümülasyonyon tanklarında 5000 lt.’ye kadar genişletti.Ürün teknik özellik ve fiyatlarına web sitemizin ürünler ve fiyatlar bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
-    Dopa Facebook sayfası yayında...
-    Radyatör ve mahal ısıtma teknoloji ve ürünlerini BEHA Elektrikli Konvektör Isıtıcıları ile zenginleştirmeye devam ediyoruz.
-    Tasarım radyatörler kolleksiyonumuzda bir klasik-kalite noktası olan AEON Aluminyum Radyatörlerimizin teknik ve fiyat sayfalarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.
-    Dopa Ltd.Şti. FLEXIVA ürünlerine , havalandırma kanalı imalatında teknik ve ekonomik avantajlar getiren patentli kanal bağlantı aparatı IŞILTAK’ı ekledi.Işıltak ürünleri artık İzmir stoklarımızda...
-    İtalyan teknolojisi NOTARAD Radyatörleri İtalya’dan sonra Ege Bölge Yetkili bayii olarak Dopa Ltd.Şti.’nde beğenilerinize sunuldu.
-    Dünya plakalı eşanjör devi GEA ECOFLEX ticari ismini KELVION ısı eşanjörleri olarak değiştirdi.1998’den bu yana Ege Bölge yetkili bayiliğini yaptığımız Gea Ecoflex plakalı eşanjörlerinin satışına KELVION ısı eşanjörleri olarak devam ediyoruz
-    Isıtma,Soğutma ve farklı uygulamalar için geliştirilmiş KODSAN BUFFER TANK serileri satış listemize eklendi....
-    Steca Güneş enerjisi otomatik kontrol cihazları , teknik hizmetiyle birlikte stoklarımızda....
ÜRÜNLER
AEON Alüminyum Dekoratif Panel Radyatör
NOTARAD Dekoratif Alüminyum Döküm Radyatör
BEHA Elektrikli Konvektör Isıtıcı
KODSAN Boyler
KELVION Plakalı Isı Eşanjörü
WILO Pompa ve Pompa Sistemleri
FLEXIVA Esnek Hava Kanalı
FLEXIVA EXIVA kanal bağlantı aparatı
SMITKA Hava Kanalı Flanşları ve Bağlantı Elemanları
FLAMCO Genleşme Sistemleri ve Aksesuarları
STECA Güneş Enerjisi Otomasyon Cihazları
 
» KODSAN Boyler

Müşteri Memnuniyetini En Yüksek Değer Olarak Kabul Eder.

Ürün teknik katalog ve bilgilerine aşağıdaki ürün resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
KBS
Tek Serpantinli
Boyler
KBD
Çift Serpantinli
Boyler
KCS
Tek Serpantinli
Boyler(Bakır)
KCD
Çift Serpantinli
Boyler(Bakır)
KXS
Isı Pompası Boyleri
KXD
Isı Pompası

Boyleri
KEB
Elektrikli
boyler
         
KAT
Emaye Akü.
Tankı
KGA
Galvaniz Akü.
Tankı
         
KBT-CB
4 Girişli
Buffer Tank
KBT-C
Perdeli
Buffer Tank
KBT-B
Çok Girişli
Buffer Tank
KCB
Kombi
Buffer Tank
KCT-S
Tek Serpantinli
Buffer Tank
KCB-S
Tek Serp.Kombi
Buffer Tank
KBT-D
Çift Serpantinli
Buffer Tank
   
KHA
Hava
Ayırıcı
KTT
Tortu
Tutucu
KPH
Paket Hava
Ayırıcı
KDT
Denge
Kabı
KPD
Paket Denge
Kabı
   

HAKKIMIZDA
Türkiye’nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler üreticisi olan Kodsan; sıcak su sistemleri alanındaki zorlu projelere çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur.12.000 m2 kapalı alanda 100’den fazla deneyimli çalışanıyla hizmet veren Kodsan, emaye kaplı boyler, akümülasyon tankı, hava ayırıcı, tortu tutucu ve denge tankı üretimlerini gerçekleştirmektedir.
Ürettiği ürünlerin büyük kısmını yurt dışı pazarlara sunan Kodsan; 2000 yılında başladığı ihracat yolculuğunda 35’ten fazla noktaya ulaşarak sıcak su sistemlerindeki başarısını dünyaya kanıtlamış, Türkiye’nin dünyadaki sıcak yüzü olmuştur.
Müşterileriyle her zaman sıcak ilişkiler kurmuş olan ve müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak kabul eden KODSAN, yüksek üretim gücünü hızlı ve zamanında teslimat ilkesiyle birleştirerek kusursuz işleyen planların güvencesi olmaktadır.

Kalıcı başarının sürekli gelişmeyle mümkün olabileceğinin farkında olan Kodsan’ın kısa vadeli hedeflerinde, ihracat yaptığı ülke sayısını 50’nin üzerine çıkarmak ve emaye kaplı serpantinli boyler üretiminde Avrupa’nın ilk beş üreticisinden biri olarak yer almaktadır.

İhracat yapılan ülkeler

ABD Estonya Ispanya Kuveyt Sırbistan
Afganistan Fas İsrail Lübnan S.Arabistan
Almanya Fransa İtalya Moldova Türkmenistan
Azerbeycan Gürcistan K.K.T.C. Norveç Ukrayna
BAE Hollanda Ürdün Özbekistan  
Bulgaristan Irak Katar Polonya  
Cezayir İngiltere Kazakistan Portekiz  
Ermenistan İrlanda Kenya Rusya  

ÜRETİM SÜRECİ
Kodsan boylerler; yenilikçi yapısı, tasarımı ve çevreye duyarlı izolasyonu ile müşteri taleplerine bağlı olarak değişen tasarımlara kolaylıkla uyum sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Kodsan, hijyen ve dayanıklılığa verdiği üst düzey önemi, bor ve silisyum gibi ağır metaller içermeyen, kullanım suyu ile temas eden iç yüzey kaplaması olan emayesinde hijyen ve dayanıklılık en üst düzeydedir. Kodsan’ın kullanmakta olduğu emaye Avrupa standartlarına uygun Rosh, Reach ve Nikel Free değerlerindedir. Avrupa standartlarına uygun kimyasal bileşenlerle üretilmiş magnezyum anot çubuk kullanılarak sağlanan katodik koruma ile boylerlerde depo ömrü en üst seviyeye çıkartılmıştır.

KALİTE KONTROL
Kodsan, müşterilerine en kaliteli ve en gelişmiş ürünleri temin etmek amacıyla dünya standartlarına uygun bir tasarım anlayışı benimsemiş ve bunu gerçekleştirmek adına deneyimli ve bilgili personellerden oluşan üretim kadrosunu kurmuştur. Kodsan’ın kalite yönetim sistemi ISO 9001 standardına göre yapılandırılmış olup, ürün tasarımı, TS EN 13445-3, Pr EN 12897 ve TS 736, emaye kaplama ve katodik koruması DIN 4753-3, enerji verimliliği EN 15332 standart aralığına uygun, elektrikli ürünlerde 2006/95/EC LVD alçak gerilim yönetmeliğine göre test ettirilip belgelendirilmiştir. Ayrıca ürünlerimiz CE, TSE, TSEK, Solarkeymak, EAC Avrasya Gümrük Deklarasyonu belge ve sertifikalarına sahiptir. Malzeme seçimleri ise ASME, DIN, EN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.
Kodsan ürünlerinin kalite kontrolleri, proseste belirlenmiş olan ana istasyonlarda %100, ara istasyonlarda ise numune bazlı olarak yapılmaktadır. Ayrıca, bu istasyonlarda ürünlerden alınan test parçaları, Kodsan laboratuvarında standartlara uygun şekilde test edilmektedir. Kodsan bünyesinde periyodik olarak yapılan testler aşağıda sıralanmıştır;
• Emaye
Darbe/Yapışma Mukavemeti Testi
Sitrik Asit Dayanım Testi
Kaynar Su ve Buhar Dayanım Testi (48 saat)
• Elektrostatik Toz Boya
Darbe ve Yapışma Testi
Çizik Testi
Bükme Testi
Tuz Testi (400 saat)
• Poliüretan
Serbest Yoğunluk
Kalıplı Yoğunluk testleri yapılmaktadır.

KAPASİTE TESTİ
Kodsan tarafından üretilen boylerlerin kapasite değerleri, Türkiye ve Orta Doğu’nun en modern cihazlarıyla donatılmış Kodsan test laboratuvarında yapılmaktadır.
- Sıcak su verimi kapasite testi
- Isı kaybı testi

SAÇ KALİTESİ
Kodsan ürünlerinde; yaşlanmaya karşı dayanıklı, iyi kaynaklanabilirliği ile öne çıkan, derin çekilebilirlik özelliklerine sahip, emaye kaplamaya ve soğuk şekillendirmeye uygun düşük karbonlu sıcak haddelenmiş sac kullanılmaktadır.

KODSAN BOYLERLERİN KALİTE ve UZUN ÖMÜR SIRRI
- Emaye kaplamaya ve soğuk şekillendirmeye uygun düşük karbonlu sıcak haddelenmiş sac kullanımı,
- Emaye kalınlığı 200- 350 μm değerleri arasında olması,
- Maksimum test basıncına dayanıklı karbon oranı düşürülmüş boru kullanımı,
- Boylerlerimizde ısı izolasyonu için kullandığımız poliüretan uygulaması, ısıtmalı kalıplı sistem olup alt ve üst bölgelerde 42±2kg/m³ homojen yoğunluk dağılımı,
- Çevreye duyarlı HCFC içermeyen su bazlı poliüretan kullanımı,
- Elektrostatik toz boya kalınlığının 50-80 μm kalınlıkta olması,
- Dış Kılıf sacı demirfosfat ile kaplanarak korozyon direnci sağlanması.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır Dopa Ltd Şti    rt.moc.apod @ apod