-    Aeon Dekoratif Radyatörde yeni ürünlerimiz evlerinizi süslemeye başladı.
-    Kodsan Boyler ürünlerimizin 15/11/2017 tarihli yeni fiyat listesine fiyatlar sekmemizden ulaşabilirsiniz.......
-    Aeon Radyatörleri 24/11/2017 tarihli yeni fiyat listemiz yayımlandı.Listeye fiyatlar bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
-    Yeniden düzenlenmiş Notarad fiyat listemize fiyatlar sekmesinden ulaşabirsiniz.....
-    Aeon Aluminyum dekoratif Radyatörlerimizin yeni modelleri.....Phoenix(8cm) , Fame(7cm) , Fera(4cm) kullanımda.Ürün teknik detaylarına ürünler sekmemizden ulaşabilirsiniz........
-    1998 yılından bu yana bölge bayiliğini yaptığımız FLEXIVA esnek hava kanalı ürünlerinin 2017 yılı yeni fiyat listesi yayınlandı.
-    DOPA Ltd. , hava kanalı bağlantı ürünlerinde kalite çizgisi , SMITKA LUFT flanşları ile yükseltti.SMITKA hava kanalı flanş ve bağlantı elemanları DOPA stoklarında....
-    Düşük sıcaklık şartlarında çalışan Isı Pompaları ile sıcaksu üretmek için geliştirilen KODSAN-KXS ve KXD boylerleri ile daha yüksek kapasitede sıcak su.....
-    KODSAN GERÇEK FIRINLANMIŞ EMAYE ürün serisini Serpantinli Boylerlerde 3000 lt.’ye , akümülasyonyon tanklarında 5000 lt.’ye kadar genişletti.Ürün teknik özellik ve fiyatlarına web sitemizin ürünler ve fiyatlar bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
-    Dopa Facebook sayfası yayında...
-    Radyatör ve mahal ısıtma teknoloji ve ürünlerini BEHA Elektrikli Konvektör Isıtıcıları ile zenginleştirmeye devam ediyoruz.
-    Tasarım radyatörler kolleksiyonumuzda bir klasik-kalite noktası olan AEON Aluminyum Radyatörlerimizin teknik ve fiyat sayfalarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.
-    Dopa Ltd.Şti. FLEXIVA ürünlerine , havalandırma kanalı imalatında teknik ve ekonomik avantajlar getiren patentli kanal bağlantı aparatı IŞILTAK’ı ekledi.Işıltak ürünleri artık İzmir stoklarımızda...
-    İtalyan teknolojisi NOTARAD Radyatörleri İtalya’dan sonra Ege Bölge Yetkili bayii olarak Dopa Ltd.Şti.’nde beğenilerinize sunuldu.
-    Dünya plakalı eşanjör devi GEA ECOFLEX ticari ismini KELVION ısı eşanjörleri olarak değiştirdi.1998’den bu yana Ege Bölge yetkili bayiliğini yaptığımız Gea Ecoflex plakalı eşanjörlerinin satışına KELVION ısı eşanjörleri olarak devam ediyoruz
-    Isıtma,Soğutma ve farklı uygulamalar için geliştirilmiş KODSAN BUFFER TANK serileri satış listemize eklendi....
-    Steca Güneş enerjisi otomatik kontrol cihazları , teknik hizmetiyle birlikte stoklarımızda....
KURUMSAL
Şirketimiz
Hedeflerimiz
İlkelerimiz, Değerlerimiz ve Görevlerimiz
 
» İlkelerimiz, Değerlerimiz ve Görevlerimiz

 

  • Müşterilerimiz Velinimetimizdir.

  • Müşterilerimiz için değer yaratmak,beklentilerine kalite ve süreklilikle karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

  • Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

  • Hizmetin sürekliliğini sağlamak,tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

  • İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak yaşam tarzımızdır.

  • Tüm ilişkilerimizde,karşılıklı yarar sağlamak amacıyla,iyi niyet ve anlayışla davranmak,yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

  • Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

  • Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

  • Cumhuriyetimizin temel yapı taşları olan Atatürk devrim ve ilkelerine yaşamımızın her noktasında sahip çıkmak görevimizdir..

 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır Dopa Ltd Şti    rt.moc.apod @ apod